czwartek, 27 października 2011

Drugie Życie Elektrośmieci

26 października reprezentacja naszej szkoły zgłosiła się do czwartej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Drugie Życie Elektrośmieci”. Organizatorem konkursu są: Europejska Platforma Recyklingu S.A. (ERP Polska) przy udziale finansowym ERP Batteries Poland Sp. z o.o. oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Pamiętając o codziennej dbałości o swoje zdrowie, regularnym ćwiczeniom i prawidłowym odżywianiu nie możemy zapominać, że to od nas tylko zależy czy będziemy przebywać w zdrowym dla nas środowisku. Bez naszej pomocy już w niedługim czasie nasza planeta zamieni się w gigantyczny śmietnik, a w takich warunkach z pewnością nie uda nam się prawidłowo dbać o swoje zdrowie.
Naszą szkołę w półrocznych zmaganiach konkursowych reprezentować będą:
Paula Firlus (kapitan zespołu), Daria Michalska, Dominika Pomiecińska, Nicola Olenderek,  Julia Zacharczuk, Anna Kierzek, Weronika Przodaszek, Anita Błaszczak, Katarzyna Jankowska, Klaudia Winiecka. Wszystkie dziewczęta są uczennicami klasy 1a gimnazjum. Opiekunem grupy jest pani Anna M. Sierecka.
Przed nami miesiące trudnych zadań do wykonywania, ale wszystko to po to, by nam żyło się czysto i przyjemnie.
 Na bieżąco będziemy na naszym blogu informować zainteresowanych uczniów i rodziców o zadaniach do wykonania. A już dziś prosimy o zbieranie zużytych baterii i niesprawnych elektrośmieci. Pierwszą zbiórkę zorganizujemy już pod koniec listopada.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza